Ana Sayfa / Bankalar / Findeks kredi notu öğrenme sms

Findeks kredi notu öğrenme sms

bilindiği gibi bankalarda ve finansal kuruluşlarda işlem yapabilmeniz için kredi puanı öğrenmeniz için geliştirilen bir araçtır. Pek çok kişi findeks kredi notunu internet sitesi üzerinden sorgulama yaparken internet ve bilgisayar yada akıllı telefon kullanmayan kişiler findeks kredi notunu sms ile öğrenebilmekte.

 

Vodafone, Avea, Türk Telekom ve Turkcell operatöründen hizmet alan kullanıcılar kredi notlarını birkaç dakika içerisinde sms ile alabilmekte. Bunun için Telefonlarının mesajlar bölümüne girip 11 haneli TC kimlik numaralarını yazıp bir boşluk bırakarak 1122’ye mesaj göndermeleri gerekmektedir. Nasıl olacağı konusunda örnek vermek gerekir ise Aşağıda yer alan vodafone sms gönderme resminden örnek alabilirler: Örnek Sorgulama: 41249186230 1978

Findeks sms ile kredi puanı öğrenmenin ücreti 2018 Yılı için 9 TL’dir. Abonelik gerektirmez.

Findeks kredi notu öğrenme sms

Kredi Notu Öğrenme Garanti

İşin esasında tüm bankalar kredi verirken Merkeze sizin durumunuz hakkında bilgi için sorar işte bu kısımda sizin kredi notunuz öğrenilir ve ona göre kredi verilip verilmeyeceği belirlenir. Bu konu ayrı Garanti kredi notu sorgulama işleminin banka web sitesi üzerinden yapılması konusundan bahsediyoruz. Bankalar şimdi para almak için bu sorgulama işlemini tüm bireylere açarak karlarını yenilemektedirler. Garanti Bankası sadece kendi müşterilerine değil, başvuruda bulunan herkesin durum değerlendirmesi yaparak kredisine 5 dakikada cevap verebilen Türkiye’nin en hızlı bankalarından biridir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan cep telefonunuzdan Tc Numaranız ile kredi başvurusu yapabilirsiniz ve Garanti sizin kredi sicilinizi en kısa sürede araştırıp, size kredi notunuza göre sadece 5 dakika içinde cevap verir.

Garanti müşterisi olmasanız bile isterseniz kredi notunuzu oluşturan kredi sicilinizi Garanti’nin internet bankacılığıyla kolay ve avantajlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bunun için Garanti’nin internet şubesinde Kredi Kayıt Bürosunca düzenlenen bireysel ve ticari işlerde önemli bir yeri olan Kredi Risk Raporu hizmetini internet bankacılığı ile güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Garanti’deki Kredi Risk Raporu ile tüm geçmiş kredilerinizi ve kredi kartı ödemelerinizi, bankalara olan borçlarınızı, toplam kredi limit bilgilerinizi görüp, buna göre kredi notunuzu belirleyen faktörleri çok kısa bir zaman içerisinde öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz düşük ise yükseltebilir ve kredi sicil bilgilerinizi istediğiniz doğrultuda daha olumlu hale dönüştürebilirsiniz.

Benzer Konu

HSBC BANK Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC BANK Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC BANK dünyanın en büyük bankalarından biridir. İngiliz asıllı bankanın en önemli özelliği gittiği her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir