Ana Sayfa / Kredi Kartları / Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Sahip olduğu 107 milyar dolarlık konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük ikinci bankası konumunda olan Garanti Bankası yurt içinde 984, yurt dışında ise 14 şubesi ile 13 milyondan fazla müşterisine hizmet etmektedir. “Başka bir arzunuz?” sloganı ile müşterilerine ve müşteri hizmetlerine verdiği değeri anlatan bankanın sahip olduğu kredi kartları da alanlarında öncü özelliklere sahiptir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Şubeden Başvuru:

Bankanın ülke geneline yayılmış şubeleri aracılığı ile sahip olduğu tüm kartlara başvuruda bulunmanız mümkündür. Bu başvuru işlemlerinde banka sizden nüfus cüzdan fotokopinizin yanında Gelir Belgesi de talep edebilmektedir. Başvurularınızı şubelerde bulunan Bireysel İşlemler masalarından gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon İle Başvuru:

Alo Garanti hattı 444 0 333 numaralı telefonu arayarak Garanti Bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunmanız mümkündür. Bu hat ile yapacağınız görüşmelerde müşteri temsilcileri kimlik ve gelir bilgilerinize dair bazı bilgiler soracak ve bu bilgileri sisteme işleyecektir. Kartınızın onaylanması durumunda kredi kartınız kurye aracılığı ile verdiğiniz adrese gönderilecektir.

İnternet İle Kredi Kartı Başvurusu:

Garanti Bankası internet sitesinde yer alan Kartlar seçeneğinden Garanti Bankası kredi kartlarına başvuru yapabileceğiniz gibi Bonus card başvurularınızı bonus.com.tr adresinden de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İlgili formda bulunan ad-soyad, TC Kimlik numarası ve cep telefonu bilgilerini girdikten sonra başvurmak istediğiniz kart türünü seçenekler arasından seçmeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzun onaylanması halinde SMS ile bilgilendirilecek ve kartınız adresinize gönderilecektir.

Kart Başvurusunda Bilinmesi Gerekenler:

Garanti Bankasından kredi kartı almak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzu bilmeniz gerekmektedir. Türkiye’de hizmet vermekte olan birçok banka Kredi Kayıt Bürosunun birer üyesidir ve bu bankaların bireysel ve ticari müşterilerin bankalar ile gerçekleştirdikleri işlemlerini kayıt altında tutarak sonraki başvurularında değerlendirme altına alırlar. Belirli bir risk değerine sahip olan kişi ve kurumlar bankalardan kredi ve kredi kartı alamamaktadır. Garanti Bankası da bu sistemi kullanan ve kredi kartı başvurusunda bulunan kişilerin kredi notlarının yüksek olmasını talep eden bir bankadır. Bu nedenle başvuruda bulunmadan önce kredi notunuzu öğrenmeniz gerekmektedir.

Garanti Bankası Kredi Kartları:

Bonus Card:

Türkiye’nin Bedavası, çeşidi ve teknolojisi en bol kredi kartı olarak lanse edilen Bonus Card 250 bini aşkın üye işyerinde taksitli alışveriş yapabilme ve puan kazanabilme imkanı tanımaktadır. Bonus Card kullanıcıları sahip oldukları 1 bonusu 1 TL olarak değerlendirebilmektedir. Bonus card sahibi olarak haftanın 7 günü 24 saat asistan hizmetinden yararlanma imkanına kavuşabilir, havaalanlarında vale hizmetlerinden %50 indirimli yararlanabilir, Garanti’nin sunduğu acil durum ve seyahat hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bonus Card yıllık kart ücreti 82,5 TL, Bonus Gold/Platinum için yıllık kart ücreti 95 TL’dir.

Miles&Smiles Kredi Kartı

Türk Hava Yollarının resmi kredi kartı olan Miles&Smiles kart ile alışverişlerinizden mil puan kazanabilir, ödül uçak bileti elde ederek seyahatlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu puanlar tüm Star Alliance üyesi havayolu firmalarında geçerli olmaktadır. Ayrıca bu kredi kartına sahip olanlar 8 bin avroya kadar teminatlı alışveriş sigortası ve 30 bin avroya kadar teminatlı yurtdışı seyahat sigortasına sahip olmaktadır.

Miles&Smiles kredi kartı ile seyahat planlama, otel rezervasyonu yapma ve bilet temini ihtiyaçlarınızda özel yardım almanız ve indirimli fiyatlar ile bu işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Miles&Smiles yıllık kart ücreti 108 TL’dir.

American Express Kart

Tüm dünyada bilinen ve özel bir statüye sahip olan American Express kartlar Garanti Bankası ile artık Türkiye’de de kullanılabilmektedir. Özellikle yurt dışı seyahatlerinde ayrıcalıklı hizmet görmek isteyenlerin tercih ettiği bir kart olan American Express kartlar ile tüm dünyada restoran harcamalarınızda %5, otel harcamalarınızda ise %3 indirim kazanılabilmektedir. Anlaşmalı bazı web siteleri ile Amerika’dan gerçekleştirmek istediğiniz alışverişlerinizde de özel fiyatlar sağlayan American Express kartın yıllık kart ücreti 84 TL’dir.

Money Bonus

Migros, Tansaş ve Macrocenter mağazalarında özel indirimler kazanmanızı sağlayan Money Bonus alışveriş severlerin en çok tercih ettiği kartlardan biridir. Gıdadan giyime birçok sektörde özel kampanyalardan yararlanmanızı sağlayan bu kart ile Migros ve Macrocenter mağazalarında hem bonus hem de Money puan kazanabilirsiniz. Bonus kartın sunduğu birçok kampanyadan da yararlanma imkanına sahip olan Money Bonus sahipleri ayrıca Acil Durum, Garanti Shuttle, Garanti Port Vale gibi hizmetlerden de indirimli fiyatlar ile faydalanabilmektedir. Money Bonus kartların yıllık kart ücreti 82,5 TL’dir.

Benzer Konu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

1948 yılında Adanalı pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulmuş olan ve o günden bu yana …