Ana Sayfa / Kredi Kartları / HSBC Bank Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Bank Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Bank Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Bank Kredi Kartı Başvurusu

The Hongkong and Shangai Banking Corporation’ın Türkiye iştiraki olan HSBC bankası 1990 yılından itibaren ülkemizde hizmet vermektedir. Bankanın advantage markası ile sahip olduğu kredi kartları alışveriş yapmayı seven herkes için avantajlı bir dünya sunuyor.

HSBC Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Telefon Bankacılığı: HSBC Bank Telefon Bankacılığı ile tüm işlemlerinizi 7 gün 24 saat 0850 211 0 111 numaralı telefondan gerçekleştirebilirsiniz. Kart başvurusu yapmak için çağrı merkezini aradığınızda müşteri temsilcileri bilgilerinizi sisteme işleyecek ve banka size 3 iş günü içerisinde kartınızın onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi verecektir.

İnternet Bankacılığı: hsbc.com.tr internet sitesinde yer alan Bireysel menüsünde Kartlar seçeneği altından istediğiniz HSBC kartı hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru işleminde sistem sizden, T.C. Kimlik numarası, ad-soyad ve cep telefonu bilgilerinizi talep etmektedir.

HSBC Bank ATM makineleri: HSBC Bankasının ATM makineleri aracılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunmak oldukça kolaydır. ATM cihazında giriş tuşuna basarak Başvurular ekranını seçebilir ve sizden talep edilen kimlik ve irtibat bilgilerini yazarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Şubeler: Banka şubelerinde Bireysel Müşteri Temsilcileri, bireysel kredi kartı başvurularını kabul etmektedir. Şubede dolduracağınız form sisteme girildikten sonra bankanın cevabını kısa sürede öğrenebilirsiniz.

HSBC Bank Kredi Kartları

HSBC Advantage Classic/Standard

Yurt içi ve yurt dışında milyonlarca VISA ve MasterCard üye işyerinde kullanabileceğiniz Advantage kartlar ülkemizdeki on binlerce üye kuruluşta da size indirimli ve taksitli alışveriş imkanı sağlamaktadır. Bunun yanında kartınız ile limitiniz dahilinde nakit avans çekebilir, çektiğiniz avansı dilediğiniz vadeye göre taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize akraba olma şartı olmaksızın ek kart çıkartmanız mümkündür. Bu ek kartların limitini de kendiniz belirleyebilir, nakit avans çekme yetkisi de verebilirsiniz.

HSBC Advantage classic kart ile İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminalinde HSBC müşterilerine özel olarak oluşturulmuş olan Club Lounge’tan 70 TL karşılığında faydalanabilirsiniz. HSBC Advantage classic kart yıllık kart ücreti ise 78 TL’dir.

HSBC Advance Kredi Kartı

Her yerde ve her zaman bedava 6 taksit imkanı sunan Advance kartlar, yurt içi alışverişlerinizde sunduğu taksit fırsatının yanında, online alışverişlerinize özel %10 indirim fırsatı ile de dikkat çekmektedir. HSBC Advance kart sahibi olmanın en önemli koşulu ise vadesiz hesabınızdan aylık toplamda 500 TL olmak üzere en az 1 fatura içeren otomatik ödeme talimatları vermektir. Vereceğiniz bu talimatlar sayesinde Advance dünyasına adım atabilir ve çok daha kazançlı çıkabilirsiniz. Advance kartların sunduğu imkanların başında alışverişlerinizden 2 kat puan kazanma imkanı gelmektedir. Ayrıca bu kart ile İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminalinde HSBC müşterilerine özel olarak oluşturulmuş olan Club Lounge’tan indirimli fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde Ferdi Kaza Sigortası sunan kart ayrıca yurt dışında asistan ihtiyacınızı da karşılayacaktır. Advance kartların yıllık kart ücreti 108 TL’dir.

HSBC Campus Kredi Kart

Mevcut Advantage programlarından yararlanmanın yanında gençlere özel indirimler de sağlayan Campus kredi kartı; ön lisans, lisan, yüksek lisans ve doktora programlarına dahil olan 18-25 yaş aralığındaki müşterilere özeldir. Campus kart ile indirimli fiyatlardan yararlanabilir ve alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Campus kredi kartının yıllık kart ücreti 42 TL’dir.

Advantage Hızz

Standart kredi kartı formatının dışına çıkarak anahtarlık ve sticker şeklinde de kullanılabilen Advantage Hızz kredi kartları temassız özelliği sayesinde 50 TL’nin altındaki alışverişlerinizde sizi şifre girme ve imza atma formalitelerinden kurtaran yeni nesil kart tipidir. Bu kart tüm Advantage kart özelliklerine sahip olmanın yanında size gün içerisindeki düşük tutarlı alışverişlerinizde hız kazandırabilir. Advantage Hızz kartın yıllık kart ücreti 84 TL’dir.

Benzer Konu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

1948 yılında Adanalı pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulmuş olan ve o günden bu yana …