Ana Sayfa / Bankalar / Şubeye Gitmeden Kredi Kartı Başvurusu

Şubeye Gitmeden Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık her şey internet üzerinden yapılmaya başlandı. Bankacılık sektörü de bundan etkilenenler arasında yer alıyor. Şubeye Gitmeden Kredi Kartı Başvurusu Online kredi kartı başvurusu yapmak herzaman için bankaya gitmekten daha cazip. Bir  çok kişi gündüz yani mesai saatleri arasında çalıştığı için bankacılık işlemerini de online olarak yapmakta. Bizde sizler için bankaya şubeye  gitmeden kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, online kredi kartı başvuru için yararlanabileceğiniz bankaları derledik. Sizlerde dilerseniz tek tık ile kredi kartı sahibi olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Yazımızda yer alan bankadar alfabetik olarak listelenmiştir.

 

Akbank Online Kredi Kartı Başvurusu.

Akbank şubelerine gitmeden akbank internet sayfası mobil uygulaması üzerinden kredi kartı için başvuruda bulunabilir axes gibi akbank faydalarından yararlanabilirsiniz. Kredi ihtiyacınız için akbank direkt üzerinden kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz. Cep telefonu numaranızı yazarak uygulamanın telefonunuza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

https://webapp.akbank.com/MobileAppService/uygulama_gonder.aspx

Türkiye İş Bankası Online Kredi Kartı

İşbank ile çalışmak isteyenler Türkiye iş bankası internet sayfası üzerinden maximum özellikli kartlarda dahil olmak üzere kredi kartı başvurusunda bulunabilirler.

https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

2018 yılı itibariyle hayatımıza giren pek çok kişinin şubesiz bankacılık deyince aklına gelen Enpara, QNB finansbank tarafından hizmet verilmekte. Enpara ile hiçbir işleminizde şubeye gitmeden bankacılık anlamında işlemlerinizi kolayca ve ücretsiz yapabilirsiniz.

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/bireysel-basvuru/basvuru-amaciniz.aspx

Yapı Kredi Bankacı World Kredi Kartı Başvurusu

Yapı kredi bankasının kredi kartı deyince ilk akla gelen world card. Çoğu işyerinde puan kullanabileceğiniz ve dijital bankacılık ile ön plana çıkan bir banka olunca online kredi kartı başvurusu olmaması imkansız.

https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu

 

TEB bankası CEPTETEB kredi kartı

TEB bankası da şubesiz bankacılık akımına katılına ve pek çok kampanyada kendisinden söz ettiren bir banka.  Cepteteb kredi kartı almak ve avantajlarından faydalanmak için adresi

https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti-basvurusu

 

Benzer Konu

HSBC BANK Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC BANK Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC BANK dünyanın en büyük bankalarından biridir. İngiliz asıllı bankanın en önemli özelliği gittiği her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir