Ana Sayfa / Krediler / Teb Konut Kredisi

Teb Konut Kredisi

Ev ve inşaat sektörü Türkiye’de hızla gelişmekte, buna istinaden de şehirler de akıl almaz özellikte ve güzellikte siteler artmaktadır. İnsanların buna ilgisi çokça olsa da gelişen imkanlar ve yeterli olunmayan maddi durumlar, insanların çoğunu bir başka yola, bir başka desteğe sevk eder. Bu destek ise bankaların sunduğu konut kredileridir.

Teb Konut Kredisi

Finans durumlarını değerlendiren insanlar, bankaların onlara sunduğu uzun ödeme vadeli, geniş haklar içeren kredilere yönelmişlerdir. Peki hangi bankanın hangi kredisi daha uygundur?

KREDİ SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Bankaların sunduğu imkanlar her ne kadar kolay olsa da, finans konusuna insanların hepsi hakim olamamakta ve kafası karışmaktadır. Bu konuda uygun şartlar sunan krediler ve bankalar incelenecektir. TEB Bankası da krediler konusunda öncü banka olarak göz doldurmakta ve konut kredisinde de uygun kredileri tüketicilere sunmaktadır.

TEB KONUT KREDİSİ

TEB konut kredisini ve sunduğu ödeme şartlarıyla, faiz oranları internet sitesinde detaylı bir şekilde anlatıldığı gibi, dileyenler çağrı merkezinden ya da şubelerinden detaylara ulaşabilirler. Talep edilmekte olan miktara göre vade ve faiz oranları değişmektedir.

Konut Kredisinde 100.000 TL’den başlayan krediler de sınır sizsiniz. Dilediğiniz miktarı TEB bankasından talep edebilirler. Konut kredisinde de vadeler de tüketicinin isteğine göre şekillenmektedir. 1 ay ile başlatılabildiği gibi 120 aya kadar da devam etmektedir.

nde TEB bankasının sunduğu faiz oranı 1,23 olarak gözükmekte ancak faiz oranıyla ilgili detaylara da yine banka şubelerinden ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinden talep edilen tutarı ve talep edilen vadeyi seçip geçerli faiz oranıyla birlikte kendi ödeme planlarını oluşturabilir ve her ay ne kadar ödeyeceğini inceleyebilecekleri gibi, kredilerin tüm masraflarını da kendileri görebilirler.

TEB konut kredisi bu yönleriyle tüketicilere uygun kredi imkanları sunmaktadır.

TEB Kredi Başvuru Sonucu

Türk Ekonomi Bankasına yapmış olduğunuz kredi başvurularınızın sonuçlarını aynı gün içerisinde alarak kredi başvurusunda bulunmuş olduğunuz tutarı hemen alabilir ve ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Türk Ekonomi Bankasına konut kredisi, araç kredisi ve kişisel ihtiyaçlarınız için tüketici kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu krediler için dilerseniz internet sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulun butonuna tıklayarak kişisel bilgileriniz, iş/meslek/varlık bilgileriniz, kredi bilgileriniz, doğrulama işlemlerini gerçekleştirerek bir sonraki ekranda kredi başvuru sonucunu anında öğrenebilirsiniz. TEB Kredi Başvuru Sonucu için internet sitesi üzerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca telefon bankacalığını kullanarak kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Uygun faiz oranlarına ve esnek geri ödeme vadelerine sahip kredi seçenekleri için sizleri en yakın TEB internet sitesine yada şubelerine bekliyoruz

Benzer Konu

Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri 2019

Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri 2019

Nakit para ihtiyacı içerisinde olan ve kredi almak isteyen insanların araştırdığı ilk nokta kredilerin faizleridir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir